Про компанію

Про нас

Ми - інтернет-магазин Yabloko.ua, і ми продаємо товари широкого вжитку. Вам потрібен новий телевізор – це до нас, купити iPhone – теж до нас. Гриль, GoPro, навушники або набір Lego це у нас є. Головне, що поєднує товари, які ми пропонуємо – це ціна та якість. З ціною, звісно, зрозуміло – у більшості наших громадян не так багато коштів. Вміння шукати товар дешевше вже давно стало народним спортом. І часто вимушеним. А значить, у кого дешевше - у того більше клієнтів. Ну а щодо якості… Нас часто запитують, а чому у вас такий дешевий телевізор – ну може бути з ним щось не так чи він БУ? Ні, ми не продаємо БУ-техніку під виглядом нової і з нею все так. Повірте – продавати неякісні товари не дуже вигідно, скоріше навіть зовсім не вигідно. Це тягне за собою багато проблем, витрати на пересилання та сервіс зростають. А вже про зіпсовану репутацію й казати нема чого. Звичайно, ми не ідеальні, і у нас теж бувають помилки чи промахи, але ми вміємо вирішувати проблеми, працюємо над собою, асортиментом товарів, якістю сервісу та додаткових послуг. Наш магазин заснований у 2008 році - а значить деяку перевірку часом ми пройшли. І закриватися ми не збираємось.

Про колектив

Команда Yabloko.ua - це наша гордість. Від кур'єра до топ-менеджера це люди, які вміють робити свою роботу. Вміють та люблять. Отримати аргументовану консультацію, організувати доставку, замовити товар якого немає в наявності або вирішити технічну проблему, що виникла - наші телефони та месенджери працюють з 10 до 19, 6 днів на тиждень. Наш пункт видачі товарів самовивозом може і не величезний шоу-рум - але все необхідне, щоб перевірити товар і переконатися в його якості та працездатності, а заразом і отримати допомогу там більш ніж є. А його місце розташування в центрі міста, неподалік станції метро "Тараса Шевченка" - це зручно та швидко. І, звичайно, ми вміємо вирішувати нестандартні завдання, які нерідко ставлять наші клієнти. Повірте, зібрати гарний та професійний колектив – це нелегка робота. І це ми також змогли.

Про клієнтів

Вони у нас різні. Прості та складні, фізичні та юридичні, приватні компанії та державні підприємства. Хтось уже знає, що він хоче, а комусь потрібна консультація чи особливий підхід. Yabloko.ua порозуміється з кожним, зрозуміє його потреби та запропонує оптимальний товар. Половина наших клієнтів, які звернулися вперше, приходять до нас ще й ще. Чверть нових клієнтів звертаються до нас за рекомендацією постійних покупців. Для нас це показник якості нашої роботи, і ми по-справжньому пишаємось цим.

Якщо Ви опинилися в нашому магазині - то у вас є потреба. Отже ми можемо її задовольнити.

Ласкаво просимо до Yabloko.ua!